© 2018 Żurawie Wielkopolska. Created kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Nowy dźwig wieżowy FM GRU RBI 1136 na sprzedaż

Mamy na sprzedaż nowoczesny żuraw wieżowy RBI 1136 marki FM GRU, która jest szeroko znana w branży budowlanej. Włoska firma zajmuje się produkcją żurawi od 1963 r. Od przeszło 50 lat celem nadrzędnym przedsiębiorstwa jest bezpieczeństwo, dlatego oferowany dźwig zapewni komfort i bezpieczeństwo jego operatorom.

 

Czym są dźwigi wieżowe RBI? 

 

Żurawie samomontujące RBI są w stanie spełnić potrzeby najbardziej wymagającego klienta dzięki możliwości szybkiego montażu i bezproblemowej pracy. Ta linia żurawi pozwala na sprawny montaż i instalację oraz gwarantuje łatwość użytkowania i niskie koszty utrzymania ze względu na swoją wszechstronność, z wysięgnikiem o długości od 24 do 40 m i udźwigiem od 1800 do 5000 kg. Doskonałe i elastyczne rozwiązanie dla firm budowlanych, domów prywatnych i niewielkich budynków.

 

Podstawowe dane żurawia wieżowego RBI 1136:

Stan zachowania: NOWY

Wysokość: 22 m

Wysięgnik: 36 m

Maksymalna nośność: 2000/2400 kg

Obciążenie szczytowe: 1100 kg

 

Szczegółowe dane techniczne żurawia wieżowego RBI 1136 można znaleźć w jego katalogu.

 

 

30 października 2020

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Jesteś zainteresowany kupnem dźwigu wieżowego?

Żurawie wielkopolska zajmuje się sprzedażu żurawi wieżowych oraz wynajmem operatorów dźwigów wieżowych i wynajmem żurawi wieżowych. Żurawie wielkopolska zajmują się również montażem
  1. pl
  2. de
  3. sk
Żurawie wielkopolska to firma zajmująca się sprzedażą dźwigów wieżowych, wynajmem żurawi wieżowych oraz wynajmem operatorów żurawi. Skontaktuj się z żurawie wielkopolska, aby zakupić lub wynająć dźwigi wieżowe.
Żurawie wielkopolska to firma zajmująca się sprzedażą dźwigów wieżowych, wynajmem żurawi wieżowych oraz wynajmem operatorów żurawi. Skontaktuj się z żurawie wielkopolska, aby zakupić lub wynająć dźwigi wieżowe.
Żurawie wielkopolska zajmuje się wynajmowanie i sprzedażą dźwigów wieżowych. Pomagamy w znalezieniu profesjonalnych operatorów żurawi wieżowych. Ponadto wspieramy w montażu i demontażu dźwigów wieżowych