© 2018 Żurawie Wielkopolska. Created kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Nowy dźwig wieżowy 1260 FTC P8 na sprzedaż

Mamy na sprzedaż nowoczesny żuraw wieżowy 1260 FTC P8 marki FM GRU, która jest szeroko znana w branży budowlanej. Włoska firma zajmuje się produkcją żurawi od 1963 r. Od przeszło 50 lat celem nadrzędnym przedsiębiorstwa jest bezpieczeństwo, dlatego oferowany dźwig zapewni komfort i bezpieczeństwo jego operatorom.

 

Czym są dźwigi wieżowe TLX (FTC)? 

 

Żurawie typu flat top stanowią nową generację żurawi wieżowych. To linia żurawi wieżowych szybkiego montażu cechująca się doskonałymi możliwościami adaptacyjnymi dzięki swojej prostocie i modułowej konstrukcji. Bezproblemowa instalacja przeprowadzana w krótkim czasie stanowi atut, który podbił serca operatorów dźwigów i techników. Charakterystyka żurawia pozwala na zredukowanie czasu montażu o ok. 20% w porównaniu do poprzednich parametrów.Długość wysięgnika wynosi od 35 do 85 m, przy udźwigu od 2400 do 25000kg. Doskonały żuraw, o wysokich możliwościach przystosowawczych, łatwy w obsłudze, odpowiedni na potrzeby minimalizowania zakłóceń pracy w sytuacji, gdy na tym samym placu budowy operuje wiele żurawi.

 

Podstawowe dane żurawia wieżowego 1260 FTC P8:

Stan zachowania: NOWY

Wysokość: SK 1700 - 58,8 m

Wysięgnik: 60 m

Maksymalna nośność: 4000/8000 kg

Obciążenie szczytowe: 1200/1350 kg

 

Szczegółowe dane techniczne żurawia wieżowego 1260 FTC P8 można znaleźć w jego katalogu.

 

 

30 października 2020

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Jesteś zainteresowany kupnem dźwigu wieżowego?

Żurawie wielkopolska zajmuje się sprzedażu żurawi wieżowych oraz wynajmem operatorów dźwigów wieżowych i wynajmem żurawi wieżowych. Żurawie wielkopolska zajmują się również montażem
  1. pl
  2. de
  3. sk
Żurawie wielkopolska to firma zajmująca się sprzedażą dźwigów wieżowych, wynajmem żurawi wieżowych oraz wynajmem operatorów żurawi. Skontaktuj się z żurawie wielkopolska, aby zakupić lub wynająć dźwigi wieżowe.
Żurawie wielkopolska to firma zajmująca się sprzedażą dźwigów wieżowych, wynajmem żurawi wieżowych oraz wynajmem operatorów żurawi. Skontaktuj się z żurawie wielkopolska, aby zakupić lub wynająć dźwigi wieżowe.
Żurawie wielkopolska zajmuje się wynajmowanie i sprzedażą dźwigów wieżowych. Pomagamy w znalezieniu profesjonalnych operatorów żurawi wieżowych. Ponadto wspieramy w montażu i demontażu dźwigów wieżowych